Historie kulturních programů

REALIZOVANÝCH AKCÍ

 

KULTURNÍ PROGRAM – ONE WORLD - HANDBALL CUP  98

 

Úterý 25.8.98

15,00

příjezd rytířů na koních na náměstí, před radnicí pasování zástupce města do rytířského stavu

Středa 26.8.98

17,00

OPEN CITY MUSIC, občerstvení

18,15

zahajovací ceremoniál, slavnostní průvod účastníků
provázených  rytíři na koních - "KRÁLOVSKÝ RYTÍŘSKÝ TURNAJ"

20,00 - 22,00

ONDŘEJ HAVELKA a MELODY MAKERS - koncert

Čtvrtek 27.8.98

9,00 - 18,30

Havl. náměstí, Ostrov (200m od náměstí), Ledečská (areál  házené - turnajová utkání

10,00 - 16,00

OPEN CITY MUSIC, občerstvení

16,00 - 20,00

"LIDOVÁ VESELICE REBEL"

16,00 - 18,00

Sázavská peřej

16,45 - 17,00

Exhibice Královský rytířský turnaj - soutěže o volný vstup

18,00 - 19,30

AMIX

19,30

RECITAL MIRO ŽBIRKY

20,00 - 22,00

JAKUB NOHA BEATLES BAND - koncert

Pátek 28.8.98

9,00 - 18,30

Havl. náměstí, Ostrov(200m od náměstí), Ledečská (areál  házené) - turnajová utkání

10,00 - 16,00

OPEN CITY MUSIC, občerstvení

16,00 - 20,00

"LIDOVÁ VESELICE REBEL"

16,00 - 18,00

Body Part

16,45 - 17,00

Exhibice Královský rytířský turnaj - soutěže o volný vstup

18,00 - 20,00

Country Jam

20,30 - 01,00

OPEN AIR DISCO RÁDIA VYSOČINA se 3 bloky taneční show

Sobota 29.8.98

9,00 - 14,00

Havlíčkovo náměstí, Ostrov (200m od náměstí) - finálová utkání

9,00 - 14,00

OPEN CITY MUSIC, občerstvení

16,30

závěrečný ceremoniál, soutěže pro ZTP děti a předání výtěžku

17,30

tisková konference

 

 

 

 

 

KULTURNÍ PROGRAM – ONE WORLD - HANDBALL CUP  99

 

 

 Středa 18. 8. 1999

16,00

– recitál pana Václava Hudečka v sále Staré radnice

17,00

– zahájení kulturního programu na  náměstí

18,15

– slavnostní průvod týmů městem, zahajovací ceremoniál vedený moderátorem ze zastřešeného pódia na náměstí.

19,30-20,00

– Petr Kotvald

20,00-22,00

– MAXIM TURBULENC

 Čtvrtek 19. 8. 1999

10,00-16,00

– místní kulturní program

16,00-20,00

– "Lidová veselice Rebel" s bloky kulturních vystoupení

16,00-19,00

– WILD WEST – country

19,00-20,00

– "Hostinec u Zlomeného mnicha " – divadlo

20,00-21,30

– ZZ TOP REVIVAL Band

21,30-22,00

– FREDIE MERCURY - Peter Paul Pačut

 Pátek 20. 8. 1999

10,00-20,00

– místní kulturní program

15,30-20,00

– "Lidová veselice Rebel" s bloky kulturních vystoupení

15,30-16,30

– Pavlína Jíšová a ABASTA - country

16,30-18,00

– Amix – taneční hudba

16,45-17,15

– Divadlo CONTINUO: Eloio A Morlock(představení na chůdách)

17,15-18,00

– HANDICAP – "Co by bylo, kdyby bylo …"

18,00-20,30

– FORROTRONICS - YAMAHA v rukách klávesového mága Daniela

20,30-01,00

– OPEN AIR DISCO RÁDIA VYSOČINA + Laser show KVANT Bratislava
+ 3 bloky vystoupení MISS SPORT a MISS AEROBIC

 

23,00-24,00

– Česká hudba z Rádia IMPULS

 

 Sobota 21. 8. 1999

10,00-10,30

– CONTINUO (viz. obrázky) zahajuje Theatre festival
– pouliční kejklíři, divadla v exteriérech náměstí a amfiteátru v parku

10,30-11,30

– Theatre festival I. – od 4 do 99 let

 

13,00-20,00

– "Lidová veselice Rebel", , pouliční divadlo

 

13,30-15,00

– Cimbál classic

 

15,00-16,00

– Theatre festival II. – od 4 do 99 let

16,00-17,00

– Staropražská kapela

17,00-18,00

– Theatre festival III. – od 4 do 99 let

18,00-20,00

– SLUNEČNÍ ORCHESTR - "... je to prostě hawai!"

 

20,00-21,00

– Reportéři "22" tentokrát ve 20 - a živě.
Pánové Kraus - Hrubý - Ornest ve zpravodajství na téma dne (akce)

21,00-22,00

– Divadlo DRAK - H.CH.Andersen: Malý Klaus, velký Klaus

 

21,00-21,55

– BOKOMARA – folk

 

       

 Neděle 22. 8. 1999

13,00-15,00

– Fleret a Jarmila Šuláková

15,00-16,00

– Kamil Emanuel Gott

17,30

– závěrečný ceremoniál za účasti významných hostů a Fanfárového orchestru hradní stráže, předání výtěžků post. dětem

 

 

KULTURNÍ PROGRAM – ONE WORLD - HANDBALL CUP  2000 – I

 

BENEFIČNÍ KONCERT - BONEY M

 

24.6.2000

Zimní stadion Havlíčkův Brod

3 tisíce diváků

Rapmasters

Reprezentace ČR v házené – účastník MS v Tunisu

Liz Mitchell – BONEY  M

 

 

 

KULTURNÍ PROGRAM – ONE WORLD - HANDBALL CUP  2000 - II

 

Středa 16. 8. 2000

16,00 – 17,00 –

"Brodění přes Sázavu" – pontonový most přes Sázavu – vedle mostu u kruhového objezdu, Malá česká muzika Jiřího Pospíšila 

17,00 –

zahájení programu 

17,45 –

slavnostní průvod městem, představení týmů

18.30 – 20,00 –

Luboš Pospíšil – koncert

20,30 – 21,55 –

STATUS QUO revival – koncert

Čtvrtek 17. 8. 2000

10,00 – 14,00 –

místní kulturní program

16,00 – 20,00 –

Lidová veselice REBEL, UKÁZKA ŘEZBÁŘSKÝCH PRACÍ

16,00 – 18,00 –

DANAUS – koncert

18,00 – 19,00 –

Country Jam – koncert

19,00 – 20,30 –

ŠLAPETO – koncert

20,30 – 22,00 –

KISS – originál nebo revival ? 

Pátek 18. 8. 2000

15,00 – 16,45 –

AMIX – koncert

16,45 – 17,45 –

změna Jan Hrubý a KUKULÍN – keltská hudba, keltský rock, koncert

18,00 – 20,00 –

Pavel Dobeš + TENKRÁT NA ZÁPADĚ

18,00 – 18,10 –

Bob – mistr ČR v práci s bičem, přestřelka 

18,55 – 19,05 –

přestřelka, americký Kankán, Willy – mistr ČR v práci s pistolí 

19,45 – 20,00 –

Traper, Vinetou, Bob – mistr ČR v práci s lasem 

20,00 – 21,00 –

MILÉNIUM PÁRTY část I

21,00 – 22,20 –

divadlo CONTINUO – show 4 m vysokých herců na chůdách a s ohněm

22,30 – 01,00 –

MILÉNIUM PÁRTY část II – nácvik Silvestra s TANGEM a Rádiem Vysočina Nenormální ?! Ale jděte! Ignorovat postižené je normální?! A také to děláme...

Sobota 19. 8. 2000

Lidová veselice Rebel

9,00 – 11,00 –

E.M.I.L. – koncert

14,00 – 17,00 –

KRÁLOVÉ SILNIC – už víš co je "harlej"?!

 

HARLLEY DAVIDSON + Springer, Electra glide a Havytage classics

14,00 – 18,00 –

SAJKEDELIK ŠRAML BAND – Jimi Hendrix, Bob Dylan a další jako reggae a rock v jednom – koncert

18,00 – 19,00 –

KERN – rock je rock – "...to jsme my, co všechno můžem..." , koncert

19,00 – 20,00 –

Vláďa Hrona osobnosti-Gott,Nagy,sinatra,Presley Nový a další

20,00 – 21,30 –

VABANK UNIT– koncert bluegrass

20,30 – 01,00 –

Open air disco Českého rozhlasu Hradec Králové – noc hudby

Neděle 20. 8. 2000

10,30 – 12,30 –

BŘEZOVANKA – dechová hudba, koncert držitele Zlaté křídlovky

12,30 – 15,30 –

komentovaná finálová utkání

15,30 –

Jiří Stivín – minirecitál

16,00 –

závěrečný ceremoniál 

 

 

 

KULTURNÍ PROGRAM – ONE WORLD - HANDBALL CUP  2001

 

Středa 22.8.2001

16,00 – 17,00 – BRIX – rock, pop
17,00 – zahájení programu
18,00 – slavnostní průvod městem, představení týmů, mažoretky, kejklíři
18.30 – 19,30 – BRIX – rock, pop
19,30 – 21,55 – Milan Schelinger – koncert – Holubí dům, Šípková Růženka a další

Čtvrtek 23.8.2001

10,00 – 14,00 – místní kulturní program
16,00 – 20,00 – Lidová veselice REBEL, UKÁZKA ŘEZBÁŘSKÝCH PRACÍ a AUKCE
– PETR VICHNAR – jak to bylo v SYDNEY
16,00 – 18,00 – SUNNY SIDE – blugrass
18,00 – 20,00 – DOLMEN – koncert, keltský rock
20,00 – 21,55 – CRAZY LADY – koncert, dívčí rock´n rollová kapela
22,00 – 22,30 – dražba dřevěné plastiky od výtvarníka a řezbáře Václava kaše
22,30 – 23,30 – NANA ZORIN – koncert, audiovizuální show s exotickými tanečnicemi

Pátek 24.8.2001

16,00 – 20,00 – Lidová veselice REBEL, UKÁZKA ŘEZBÁŘSKÝCH PRACÍ a AUKCE
– DOMINIK HAŠEK
16,00 – 18,00 – JEN TAK TAK – folk
18,00 – 20,00 – F.T.PRIM – folk/country
20,00 – 22,00 – SMAŽENÝ ŘÍZEK – crazy rock, bláznivá hudební show jak by mohla být neznámá a nezávislá TV na straně lidí s postižením – takhle veřejně o lidech s postižením – kam se hrabe TELE TELE ?!!
22,00 – 01,00 – THE BEATLES revival – kytary a kostýmy z roku 67? Proč ne!

Sobota 25.8.2001

Lidová veselice REBEL, UKÁZKA ŘEZBÁŘSKÝCH PRACÍ a VEČERNÍ AUKCE DĚL
9,00 – 15,00 – místní kulturní program, hudba, soutěže
15,00 – 16,30 – AMIX – promenádní koncert
16,30 – 18,30 – UŽ JSME DOMA – world music
                          – Velorex a MOTO show
18,30 – 01,00 – HOREČKA SOBOTNÍ NOCI, aukce řezbářských děl
18,30 – 20,00 – DENUDACE – brodská rocková partička
20,00 – 21,00 – hity Rádia Vysočina + SEŠLI JSME SE UPROSTŘED EVROPY
21,00 – 21,45 – BEE GEES
21,45 – 22,45 – hity Rádia Vysočina
22,45 – 23,45 – ABBA
23,45 – 00,55 – hity Rádia Vysočina

Neděle 26.8.2001

12,30 – 15,30 – komentovaná finálová utkání
16,00 – závěrečný ceremoniál

 

 

 

KULTURNÍ PROGRAM – ONE WORLD - HANDBALL CUP  2002

 

STŘEDA – 3. července 2002

17,30 Handball help 2002 začíná

17,45 – 18,45 Průvod a představení týmů  Mažoretky, hudba a přehlídka hráčů

 

 

 

19,00 – 21,00 Luboš Pospíšil S kapelou LPG – Luboš Pospíšil Group – se představí zpěvák s naprosto nezaměnitelným hlasem, výbornou hudbou, skvělými texty a výběrem toho nej – tak tedy:“ …a nestřílejte na milence!“

 

21,30 – 22,55 Kryštof

Hudební hvězdy roku 2001 a 2002, čerství držitelé platinové desky – live  na Havlíčkově náměstí !

 

 

 

 

 

 

ČTVRTEK – 4. července 2002

 

15,00 – 16,00 RANGERS  nebo chcete-li -– legendární PLAVCI a jejich největší pecky

16,15 – 17,00  a  18,20 – 19,00 E.M.I.L.

Brodská taneční kapela bude hrát ke všemu, co přinese Konec brodění – tedy městu bez bariér, dětem  s bariérami

 

17,00 – 18,00 Václav Koubek Písničkář, harmonikář, scénárista, režisér, cestovatel, skladatel, kameraman, spisovatel, herec.. – no zkrátka živel, který se cítí stejně tak dobře v Africe, jako při vyprávění příběhů, ve filmu Šakalí léta nebo s harmonikou a jeho svérázným folkem třeba na Havlíčkově náměstí

 

19,20 – 20,10  Noel le Bon Člen  známé skupiny COLORFACTORY představí britské blues a folk
Noel Le Bon si dokonce zahrál ve filmu Jana a Zdeňka Svěrákových Tmavomodrý svět.

 

20,30 – 22,00 Vltava Další legenda českého rocku nám na náměstí živě vysvětlí, jak to vlastně s tím Průšou bylo – byl úchyl  či nebyl úchyl…? A co prasátko, opravdu chce jenom podrbat…?

22,00 – 00,55 DISCO Českého rozhlasu  DJ´s Českého rozhlasu a letošní první disko pod hvězdami !

 

 

 

 

PÁTEK – 5. července 2002

16,00 – 18,00 TERÁRIUM Mladíčci a mladice z Hradce Králové zpestří odpoledne, které by mohlo přinést Konec brodění=vše pro město bez bariér, pro lidi s bariérami

 

 

 

18,00 – 19,30  Robert Křesťan & Malinaband  Nestor, hvězda a to nejlepší z českého bluegrassu  Robert Křesťan a jeho večer „plný koní“

 

19,45 – 20,30 Marie Rottrová Recitál první dámy českého soulu a stálice české  hudební scény

20,45 – 21,30 NA RUBY Dívčí trojici – tuto vycházející hvězdu – s hity AVE MARIA a MARGARITA znáte z ESA !!!

22.00 – 23,10 Jimmy Hendrix  &  J. Joplin revival Páteční noc ovládnou oldies 60´ let, květinová generace,

 

 

 

23,30–00,55  VLASY – THE HAIR Muzikál? Na náměstí? No to tu ještě nebylo! O koncertní verzi slavného muzikálu nemůžete přece přijít!

 

 

 

 

SOBOTA – 6. července 2002

16,00 – 18,00   Tomášovka Pro každého něco! Vyvalte sudy! Dechovka s hity K.Vacka, J.Vejvody, K.Hašlera a k tomu všemu Lidová Veselice REBEL

16,00 – 18,00 Výstava vojenských  i civilních historických  vozidel

Přímo na Havlíčkově náměstí budou vystaveny dávné křižníky našich silnic, cest a bitevních polí

18,00 – 19,45 Deep Purple revival  POZOR–POZOR–POZOR – neskutečně věrně vypadající kapela to rozbalí s největší hity velikánů hard rocku a jejich rockovými hymnami Smoke on the Watter, Perfect  Strangers

 

 

 

20,00 – 20,45  Michal David Přehlídka hvězd, kterou na letošní HH přivezli manažeři na vozíčcích – TANGO – pokračuje! Chcete-li žít NONSTOP?! Chcete-li NEZAPOMÍNAT a prožít svůj vlastní DISKOPŘÍBĚH – pak je náměstí to pravé místo !!!

21,00 – 00,55 DISCO Rádia Vysočina  Hvězdy na obloze, dým z pódia a hvězdy v písních – takovou nocí nás provedou  DJ´s Rádia Vysočina – kdo to bude – Kouda? Fugas? P.Bláha?

 

 

 

KULTURNÍ PROGRAM – ONE WORLD - HANDBALL CUP  2003

 

STŘEDA - 13. srpna 2003 

 

17,15

18,45

Zahájení +RONDO

Mažoretky – účastnice finále MS ve Francii

18,45

20,15

SMOKIE revival      

Velmi dobrý revival známé skupiny.Účinkovali i v  TV

20,30

21,00

BLACK MILK          

Známé vycházející hvězdy – dcery slavných otců

21,30

23,00

LAURA a její tygři

Již legendární skupina plná temperamentní hudby a tance

ČTVRTEK – 14.srpna 2003

 

15,30

17,15

EXIT     

Skupina ze Žďáru n.Sáz. s vl. Tvorbou a již 2 CD

 

17,30

18,50

METALICA revival    

…věrný zvuk těch nejlepších kousků legend světového rocku…

 

18,20

19,15

Házenkářská exhibice-muži

Muži HB proti reprez. nabitému 3.týmu HIL ALLRISK CAC

 

19,15

20,45

READY KIRKEN

Idoly mladé generace-jedna z nejhranějších skupiny ČR

 

21,00

21,30

Jiří KORN

Miss Moscow..Stopy v písku… - legenda českého popu

 

21,30

22,10

Lucie BÍLÁ

Několikanásobná Zlatá slavice – 1. dáma naší hudební scény

 

22,30

24,00

TURBO

KONCERT PRO RICHARDA KYBICE

 

PÁTEK – 15.srpna 2003

 

16,00

17,50

DENUDACE

„Chinaski Vysočiny“

18,00

18,45

WESTERN  SHOW

Divoký západ, přestřelky, kankán, souboje – live nanáměstí

18,45

20,00

ABRAXAS   

Legendární kapela v legendárním obsazení a se všemi hity!

20,15

20,40

Monika ABSOLONOVÁ

Muzikálová hvězda současnosti – Kleopatra na HH

21,00

22,30

ČESKÉ SRDCE

Melodie a brilantní nástroje…

22,50

23,30

HEIDI Janků

..“Když se načančám“… věčně mladá a svůdná HEIDI

23,30

01,00

Lešek Semelka a  S.L.S

90-ti minutový plný koncert rockové legendy..“Šaty z šátků..“

SOBOTA – 16.srpna 2003 

 

15,30

16,15

OZZY OSBOURNE Ramses               

Fantasticky věrný revival rockového velikána OZZYHO

 

16,30

17,00

Vláďa Hron

„Hvězdy, které nestárnou“ oblíbený TV pořad – tentokrát v HB

 

17,00

17,45

OZZY OSBOURNE Ramses                 

 

 

17,40

18,20

Házenkářská exhibice-ženy

Ženy HB proti přednímu týmu 2. ligy Švédska – týmu H 65

 

18,00

19,45

MORAVA

„Magic night“ začíná…. Melodiemi world music

 

20,15

21,40

Láďa Kerndl a orchestr

Legenda swingu, nezaměnitelný hlas a charisma

 

22,00

22,30

SCHOLAGREGORIANA PRAGENSIS

Gregoriánské chorály v magické sobotní noci v bravurním provedení světoznámého pěveckého souboru

 

22,30

01,00

Open air DISCO Rádio Vysočina

…a „Magic night“ pokračuje do svého finále…       

 

NEDĚLE – 17.srpna 2003

 

8,00

15,00

Finálová utkání na náměstí

Komentovaná utkání s kulisou centr.kurtu a reprohudbou

 

15,30

16,30

Závěrečný ceremoniál

Akce vrcholí, vyhlášení    

 

             

 

 

KULTURNÍ PROGRAM – ONE WORLD - HANDBALL CUP  2004

 

 

STŘEDA – 18. srpna 2004

 

Házenkářská utkání – DENNĚ – ČTVRTEK – SOBOTA na hřištích po celém městě, včetně centrálního kurtu na náměstí s hledištěm pro 1,5 tisíce diváků

17,15

17,45

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ

 

17,45

18,30

PRŮVOD TÝMŮ MĚSTEM

 

18,00

19,00

BALÓNOVÁ SHOW - ze Smetanova náměstí až do nebes!!

 

18,45

 

IRSKÝ STEP

 

19,00

19,30

Iveta BARTOŠOVÁ

 

19,45

20,15

Wabi DANĚK

 

20,30

21,15

Vladmír HRON  a jeho hvězdy

 

21,30

22,00

GAPPEL´S

 

22,30

23,55

KISS revival band Prag

 

 

ČTVRTEK – 19. srpna 2004

12,30

18,00

Český rozhlas  live - živě přímo ze studia na náměstí  

15,30

17,20

DIVOKÉ SRDCE  VEGA

 

17,20

18,20

HÁZENKÁŘSKÁ EXHIBICE

 

18,20

19,20

Pavla KAPITÁNOVÁ  & BAND

 

19,45

20,45

Ivan MLÁDEK      

 

21,05

21,45

Petr  MUK   

 

22,05

23,05

Aleš BRICHTA

 

23,30

00,55

YO  YO  BAND

 

 

PÁTEK – 20. srpna 2004

15,20

16,35

AMIX

 

16,50

17,30

TĚŽKEJ POKONDR

 

17,50

18,30

Petr  SPÁLENÝ a APOLLOBEAT

 

19,00

20,00

Ivan HLAS & Růžový brejle

 

20,15

20,45

Pavla BŘÍNKOVÁ

 

21,00

22,30

Petr  BENDE

 

22,45

00,55

Open air DISCO Rádio Vysočina

 

 

SOBOTA – 21. srpna 2004

 

14,00

18,00

VETERÁN SHOW

 

16,00

17,15

VELVET ECSTASY

 

17,15

18,00

Michal BARDA  - lekce házené

 

18,00

19,30

POUTNÍCI 

 

20,00

21,25

AC/DC revival

 

21,25

21,35

IRSKÝ STEP

 

21,50

23,05

NATALIKA   

 

23,30

00,55

ROCK  n´ ROLL  BAND MARCELA WOODMANA

 

 

NEDĚLE – 22. srpna 2004

8,00

15,00

Play-off + finálová utkání na náměstí

 

16,00

16,45

Závěrečný ceremoniál

 

         

 

KULTURNÍ PROGRAM – ONE WORLD - HANDBALL CUP  2005

 

 

STŘEDA – 17.srpna 2005

17,15

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ

 

17,30

Petr Novák-klavírista-stará radnice

 

17,45

PRŮVOD TÝMŮ MĚSTEM

 

18,40

Jana FABIÁNOVÁ

 

19,20

Jiří Helekal

 

20,15

Petr Spálený & APOLLOBEAT

 

21,40

Terne čhave

 

23,00

o5  &  Radeček

 

 

ČTVRTEK – 18.srpna 2005

16,30

Robbie Williams revival

 

18,20

Jan SAHARA HEDL

 

19,30

Martin MAXA

 

21,00

Petr Bende a Gabriela Al Dhábba

 

22,35

Exhibice repre ČR v mod. gymnastice

 

22,30

AUTOGRAMIÁDA Gabriely a Petra

 

23,00

SCREAMERS – the best travesti show

 

00,00

The Fastbirds cover band 60-70´S

 

 

PÁTEK – 19. srpna 2005

14,00

DEN ČESKÉHO ROZHLASU  - živě přímo ze studia NA NÁMĚSTÍ

15,00

Jarda HYPOCHONDR

 

16,00

Jakub SMOLÍK

 

17,20

SGP projekt

 

19,00

Michal PROKOP, J.Hrubý a L.Andršt

 

20,00

Petra JANŮ

 

21,30

JASOŇ a DENUDACE

 

22,30

Open air DISCO Českého rozhlasu

 

 

SOBOTA – 20. SRPNA 2005

15,00

SKLENAŘINKA     

 

16,20

KARAMEL

 

17,35

EXHIBICE HÁZENÉ

 

18,15

DENUDACE     

 

19,30

MARKY

 

20,30

DOBRÝ VEČER QUINTET    

 

21,50

Módní přehlídka EGO FASHION

 

22,30

Open air DISCO Rádio Vysočina

 

23,00

Vláďa HRON na diskotéce

 

 

NEDĚLE – 21.srpna 2005

8,00

Finálová utkání – centrálkurt

 

15,00

ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL

 

 

KULTURNÍ PROGRAM – ONE WORLD - HANDBALL CUP  2006

 

 

STŘEDA – 16.srpna 2006

17,30

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ

Moderátor

17,45

PRŮVOD TÝMŮ MĚSTEM

Průvod+představení týmů

18,30

KALE

Nejznámější a nejpopulárnější rómská kapela

20,10

MARKÝZ JOHN

Legendární pražská big beatová kapela

21,40

GABRIELA al DHÁBBA             

Loni jako host – a dnes s plnou parádou i s kapelou

23,00

E.M.I.L.

broďaci, kteří Vám zahrají všechno,až budete zírat!

00,00

DOBROU NOC

Troubená večerka

 

ČTVRTEK – 17.srpna 2006

Od 8,20

Házenkářská utkání – 400 zápasů po celém městě!

15,30

VOTCHI

Hard-rocková formace

17,00

HELMUTOVA STŘÍKAČKA  

Legendární brněnská rocková kytarovka

18,00

Exhibice házená–EXTRALIGA ČR - muži

Účastník Extraligy mužů ČR KP Brno

19,05

SLÁVEK JANOUŠEK

 

19,40

VÍTKOVO KVARTETO

Legendy ČS big beatové scény

21,40

- 123 min

..je třeba tyto chlapíky představovat?

22,30

JANA KRATOCHVÍLOVÁ

Až z Londýna přiváží Jana svou, energií nabitou, muziku

00,00

DOBROU NOC

 

 

PÁTEK – 18. srpna 2006

Od 8,20

Házená po celém městě  – centrální kurt na náměstí

15,00

DEN ČESKÉHO ROZHLASU  - živě přímo ze studia NA NÁMĚSTÍ

15,30

GORMENGHAST

Směs rockové a vážné muziky-jak se také dá hrát téměř klasika

16,30

NAĎA URBÁNKOVÁ

..můj Vilém peče housky…

17,00

JANA FABIÁNOVÁ

Trocha popu, trocha jazzu…skvělá zpěvačka, dcera Nadi Urbánkové

17,30

Exhibice házená – EXTRALIGA ČR

Účastník Extraligy mužů ČR KP Brno

18,00

JAN SKORKOVSKÝ

Žonglér a míčový kouzelník

18,30

HEIDI JANKŮ

..když se Heidi načančá…

19,30

VÁCLAV  NECKÁŘ a BACILY

co dodat

20,45

MISSA – KAREL KRYL revival

Písně Karla Kryla v úpravě, která  nadchne

22,20

DE BILL HEADS      

Pop-punková muzika plná balad i punku

23,30

Open air DISCO ČRO

Tančete s Českým rozhlasem Region

01,00

DOBROU NOC

Troubená večerka

 

SOBOTA – 19. SRPNA 2006

Od 8,20

Házenkářská utkání – boje v základních skupinách pro nasazení do play-off vrcholí!

14,30

DEN HIT RÁDIA VYSOČINA - Přijďte pobýt se svými rozhlasáky!

14,30

HÁDRAMAŠMÁTRÁ

Texty s nadsázkou a muzika od podlahy

16,30

BENGAS

Další rómská kapela se vším,co k ní patří–vokály,melodií,emocemi..

18,00

Exhibice házená – 2.LIGA ČR ŽENY

Brodslé házenkářky se představí v exhibici

18,30

SYLVIE KROBOVÁ

Temný šanson

19,40

OBOROH

Folkrock s texty, jež vás osloví

21,15

VLADIMÍR MERTA

Písničkář, folkař, básník, muzikant, člověk…

22,15

Módní přehlídka EGO FASHION

Krásná těla,  krásné šaty, spodní prádlo…radost pohledět

22,45

LÁĎA KŘÍŽEK 

podmanivý hlas a jím podané hitovky

23,40

Open air DISCO Rádio Vysočina

Tak – KOUDA – a JEDÉÉÉM do horečky sobotní noci s Rádiem Vysočina

01,00

DOBROU NOC

Troubená večerka

 

NEDĚLE – 20.srpna 2006

8,00

Finálová utkání – centrálkurt

Komentovaná utkání s kulisou centr.kurtu

15,00

ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL

..a je tu finále – vyhlášení nejlepších týmů, hráčů, rozhodčích…

 

KULTURNÍ PROGRAM – ONE WORLD – RHYTMIC GYMNASTICS CUP  2006

 

 

ČTVRTEK – 7. září 2006

DEN RÁDIA KROKODÝL

14,30

HROMOSVOD

Neotřelý folkrock

15,15

NAHOŘEPES

folkrock

16,15

Slavnostní přivítání na nádvoří Staré radnice primátorem Města Brna

16,30

Slavnostní průvod z nádvoří Staré radnice na Špilberk – gymnastky, kejklíři, mažoretky

16,30

HELMUTOVA STŘÍKAČKA  

Zahajovat nemůže nikdo jiný, než „TUTOVÝ BRŇÁCI“!

17,00

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ

Ředitel muzea, smysl akce, přivítání, představení účastníků

17,30

HELMUTOVA STŘÍKAČKA  

co Vám říká HELL MUTE?Legendární brněnská rocková kytarovka

18,25

ČECHOMOR

Čechomor – jako ČECHOMOR – prostě a zkrátka ČECHOMÓÓR!!

20,15

- 123 min

..a další chlapíci, které není třeba představovat!

22,15

HRADIŠŤAN s JIŘÍM PAVLICOU

PROSTĚ HRADIŠŤAN s JIŘÍM PAVLICOU

23,00

DOBROU NOC

 

 

PÁTEK – 8. září 2006

Od 10,00        DO VEČERA NA MALÉM NÁDVOŘÍ HRADU ŠPILBERK NA 200 SESTAV       

                                         KRÁSNÝCH MODERNÍCH GYMNASTEK

Od 16,00                                  LETNÍ SCÉNA  –   festival šermířských skupin

13,30

BEZEFŠEHO

folk, spirituál, šanson

15,00

DENUDACE

Pohodovka z Havlíčkova Brodu

17,00

FOCUS ROCK

Hudební pecky všech žánrů

18,30

NATURAL

…jóóó – JÁ NA TO MÁM, JÁ SI POSKOČÍM, JÁ SI VYSKOČÍM..!

20,00

JANA KRATOCHVÍLOVÁ      

Až z Londýna přiváží Jana svou, energií nabitou, muziku

22,00

ROBBIE WILLIAMS revival

Můžete hádat-opravdový – nebo revival..?!

23,30

DOBROU NOC

Troubená večerka

 

SOBOTA – 9. ZÁŘÍ 2006

Od 10,00        DO VEČERA NA MALÉM NÁDVOŘÍ HRADU ŠPILBERK NA 200 SESTAV       

                                         KRÁSNÝCH MODERNÍCH GYMNASTEK

Od 14,00                                  LETNÍ SCÉNA  –   festival šermířských skupin

18,00

HIM revival

..a další skvělý revival.. tentokrát finské rockové formace…

20,00

Monika NAČEVA a DJ FIVE

Odvážná a krásná herečka a zpěvačka s hip-hopem a brněnským mistrem za gramofony–DJ Five

21,00

Závěrečný ceremoniál

Přehlídka krásných moderních gymnastek na stupních vítězů

21,30

LÁĎA KŘÍŽEK

podmanivý hlas a jím podané hitovky

22,30

IRON MAIDEN revival

TAK POZOR – revival jak má být – TEDY SE VŠEMI EFEKTY, které k železné panně patří!!

 

KULTURNÍ PROGRAM

ONE WORLD – GYMNASTICKÉ VÁNOCE V OLYMPII 2006

 

10.05

J.A.N.E.

Brněnská country formace

10,40

Exhibice moderní gymnastika

 

10,50

SLAVNOSTNÍ NÁSTUP

 

11,15

SkřítCI

Závod moderních gymnastek do 10 let

13,15

J.A.N.E.

Brněnská country formace

14,00

Rolničky

Závod moderních gymnastek 11 - 12 let

16,00

DAMA DAMA

Orchestr bicích nástrojů

16,45

VLOČKY

Závod moderních gymnastek do 13 - 15 let

18,00

DAMA DAMA

Orchestr bicích nástrojů

18,30

ZÁVĚREČNÝ CEREMONIÁL

vyhlášení sportovních výsledků – nástup  všech závodnic, trenérek, rozhodčích, předání hraček zástupcům  DD a ÚSP

 

 

KULTURNÍ PROGRAM – ONE WORLD – RHYTMIC GYMNASTICS CUP  2007

 

ONE WORLD –JEDEN SVĚT– BRNO ŠPILBERK

14. – 16. června  2007

 

Č T V R T E K  –  1 4. č e r v n a

DEN RÁDIA KISS HÁDY

 

15,45

Dominikánské nám - Velký dechový orchestr ZUŠ Hranice+mažoretky

16,15

VEŘEJNÉ Slavnostní SETKÁNÍ moderních gymnastek       a jejich přivítání primátorem Města Brna na parkovišti  Dominikánské n.

16,30

SLAVOSTNÍ  VLAJKOVÝ PRŮVOD gymnastek, orchestru, mažoretek a vláčku na Špilberk: Dominikánské n.–Zámečnická–nám.  Svobody–Masarykova–Zelný trh–Starobrněnská–Šilingrovo n.-Špilberk

17,15

PONOŽKY PANA SEMTAMŤUKA

18,00

MALÉ NÁDVOŘÍ – až do 21 hodin mezinárodní závod moderních gymnastek

19,15

Velký dechový orchestr ZUŠ Hranice n.M.

19,45

Ilona CSÁKOVÁ – její největší hity

20,30

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ  - přehlídka moderních gymnastek

21,00

Vlasta REDL – prostě – Vlasta Rééédllll !!!!

P Á T E K  –  1 5. č e r v n a

10,00

MALÉ NÁDVOŘÍ – až do 21 hodin mezinárodní závod moderních gymnastek

 

16,30

DAMA DAMA středoevropský  orchestr bicích nástrojů

17,30

MAJEROVY BRZDOVÉ TABULKY- folktronic, world music – prostě paráda

19,00

KARPATSKÍ  PASTIERI–možná nejposlouchanější slovenská kapela

21,00

Gate Crasher – vítěz soutěže o předkapelu slavných IRON MAIDEN

S O B O T A  –  1 6. č e r v n a

DEN TV BRNĚNSKÁ 1

 

10,00

MALÉ NÁDVOŘÍ – až do 21 hodin mezinárodní závod moderních gymnastek

16,00

APPLES – největší pecky 60. – 70. let v podání dračic super dívčí kapely

18,00

TURBO -  Hráč, Chtěl jsem mít… a další  hity

20,00

ZUZANA STIRSKÁ a GOSPEL TIME  – legenda gospelové scény

21,15

ZÁvěrečný ceremoniál – přehlídka vítězek

21,45

Irish Dew – báječná irsko-keltská hudba

BARIÉRA NENÍ SCHOD – ALE NEDOSTAT ŠANCI

krásné gymnastky se pohybují hodně - manažeři akce na vozíčcích naopak málo, ale všichni patří na ONE WORLD - JEDEN SVĚT!

Vstupné – dobrovolné – celodenní, doporučené: dospělí -90,-Kč, děti do 12 let 50,-Kč, poslanci a senátoři 500,-Kč

       

 

 

KULTURNÍ PROGRAM – ONE WORLD - HANDBALL CUP  2007

 

 

STŘEDA – 15.srpna 2007

17,30

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ

Začínáme

17,45

PRŮVOD TÝMŮ MĚSTEM

Od okresního soudu na náměstí

18,40

ADRIEN

BIG BEAT ze Světlé (Patrola – Šlapeto se všem příznivcům ze zdr důvodů omlouvají)  

20,15

LUIS ARMSTRONG revival

Pro milovníky tohoto jazzového fenoménu

21,20

LOVE GANGSTERS

Obdivujete DEPECHE MODE?Pak toto je koncert pro vás!

22,30

DOBROU NOC

 

 

ČTVRTEK – 16.srpna 2007

Od 8,20

Házenkářská utkání – 250 zápasů po celém městě!

 

HÁZENÁ = náměstí - ZŠ Štáflova – koupaliště – Bratříků - SZeŠ

18,30

PATRONY-skupina zrakově postižených

Báječně zpívající nevidomé děti

20,00

BABALET s MARTINEM TANKWEYEM

Mezinárodní reggae seskupení

21,45

MÓDNÍ PŘEHLÍDKA EGO FASHION-I

Svatební šaty

22,05

„VIDÍTE TU KRÁSU…?“

Překvapení k přemýšlení

22,20

MÓDNÍ PŘEHLÍDKA EGO FASHION-II

Plavky a spodní prádlo

22,50

KRISTIAN

Česko-finský houslista ve stylu Vanesy Mae

23,35

DOBROU NOC

 

 

PÁTEK – 17. srpna 2007

Od 8,20

Házená po celém městě  – centrální kurt na náměstí

 

HÁZENÁ = náměstí - ZŠ Štáflova – koupaliště – Bratříků - SZeŠ

17,30

VELKÝ DECHOVÝ ORCHESTR HRANICE

Promenádní koncert se skladbami z westernů, ABBY, BEATLES..

19,30

FLASHBACK – ACCEPT revival

Metalová show

21,30

DAVID KOLLER

a největší hity jeho a Lucie

23,15

INA HANY BANY

..možná se dočkáte i Tiny Turner

00,35

DOBROU NOC

 

 

SOBOTA – 18. SRPNA 2007

Od 8,20

Házenkářská utkání – boje v základních skupinách pro nasazení do play-off vrcholí!

 

HÁZENÁ = náměstí - ZŠ Štáflova – koupaliště – Bratříků - SZeŠ

 

DEN HIT RÁDIA VYSOČINA - Přijďte pobýt se svými rozhlasáky!

16,30

SOUTĚŽE HIT RÁDIA VYSOČINA

Soutěže odstartují rozhlasácký den

17,00

ZORA JANDOVÁ

Nejen šansony, ale i písničky pro děti

18,20

TAMBURAŠSKÝ SOUBOR BRAČ

České i balkánské lidovky i melodie z operet a 20 tamburašů

19,40

MAJEROVY BRZDOVÉ TABULKY

Poetické texty a renesanční hudba pro poezii sobotního večera

21,00

KARPATSKÍ PASTIERI

Slovenská melodika v kombinaci prvků -123 min a Čechomoru

22,20

KISS revival Prague

Rocková show se vším, co ke KISS patří

23,45

Open air DISCO HIT Rádia Vysočina

Tak – a JEDÉÉÉM do horečky sobotní noci s HIT Rádiem Vysočina

23,50

DOBROU NOC

 

 

NEDĚLE – 19.srpna 2007

8,00

Finálová utkání na náměstí - centrálkurt

Komentovaná utkání s kulisou centr.kurtu

15,00

ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL

..a je tu finále – vyhlášení nejlepších týmů, hráčů, rozhodčích…

         

 

 

ONE WORLD – GYMNASTICKÉ VÁNOCE V OLYMPII 2007

 

čas

10.11. OLYMPIA

9,00

10,00

Prezentace

60

9,05

10,50

Rozcvičení na ploše dle rozpisu

105

10,00

10,50

Porada rozhodčích

50

10,55

11,00

Moderátor + exhibice v moderní gymnastice

55

10,55

11,00

Řazení gymnastek k nástupu

5

11,00

11,15

Moderátor – nástup + zahájení

15

11,15

12,55

Závod kategorií E1 a D (1.provedení)

100

12,55

13,00

Moderátor – sbírka  - nevidomé děti I

 5

13,00

13,15

nevidomé děti I

15

13,15

13,20

Moderátor – sbírka

5

13,20

13,55

Závod kategorie E2 (1.provedení)

35

13,55

14,00

Moderátor – sbírka – Michal David

5

14,00

14,15

Michal DAVID - I

15

14,15

14,20

Moderátor – sbírka – autogramiáda Michal David

5

14,20

14,40

Závod kat.SENIORKY (5Š)+ autogramiáda Michal David

20

14,40

14,45

Moderátor – sbírka – Michal David

5

14,45

15,00

Michal DAVID - II

15

15,00

15,05

Moderátor – sbírka

5

15,05

15,55

Závod kategorie NADĚJE (1.provedení)

50

15,55

16,00

Moderátor – sbírka  - nevidomé děti II

5

16,00

16,15

nevidomé děti II

15

16,15

16,20

Moderátor – sbírka

5

16,20

16,55

Závod kategorie JUNIORKY (1.provedení)

35

16,55

17,00

Moderátor – sbírka – Maxim Turbulenc

5

17,00

17,15

Maxim Turbulenc - I

15

17,15

17,20

Moderátor – sbírka – autogramiáda Maxim Turbulenc

5

17,20

17,40

Závod kat.NADĚJE – start.č. 1-7 (2.provedení)+ autogramiáda Maxim Turbulenc

20

17,40

17,45

Moderátor – sbírka – Maxim Turbulenc

5

17,45

18,00

Maxim Turbulenc - II

15

18,00

18,05

Moderátor – sbírka

5

18,05

18,25

Závod  kat.NADĚJE – start.č. 8-14 (2.provedení)

20

18,25

18,30

Moderátor – sbírka – Maxim Turbulenc

5

18,30

18,45

Maxim Turbulenc – III

15

18,45

18,50

Moderátor – sbírka

5

18,50

19.30

Závod kategorie E1 (2.provedení)

40

19.30

20.25

Závod kategorie D (2.provedení)

55

20.25

20.55

Závod kategorie E2 (2.provedení)

30

20.55

21.20

Závod kategorie SENIORKY (3 O + 2páry K)

25

21.20

21.45

Závod kategorie JUNIORKY (2.provedení)

25

21.45

21.50

Moderátor – sbírka

15

21.45

21.50

Řazení gymnastek k nástupu

5

21.50

22.15

Moderátor – nástup + vyhlášení výsledků

25

 

 

NÁMĚSTÍ SVOBODY – ONE WORLD – JEDEN SVĚT BRNO 2008

 

NÁMĚSTÍ SVOBODY – ONE WORLD – JEDEN SVĚT BRNO 2008

9  - 20 h - NÁMĚSTÍ SVOBODY - HÁZENÁ,  MODERNÍ  GYMNASTIKA,  VOLEJBAL,  BASKETBAL

….všichni patříme na JEDEN SVĚT – známí umělci - pohybliví sportovci – i málo pohybliví manažeři akce…

“no a co – jen jinak chodíme“….

Středa   18. 6. 2008

12,45

MORAVSKÉ LIDOVÉ - Jiří HELÁN 

14,40

Jiří HELEKAL

15,50

Lešek SEMELKA

17,00

ZZ TOP revival

18,15

ZAHAJOVACÍ  ceremonIÁL

19,00

Naďa URBÁNKOVÁ & Bokomara

20,15

Michal PROKOP – Luboš ANDRŠT – Jan HRUBÝ

21,00

Rock´n´roll band  Marcela WOODMANA

Čtvrtek  19. 6. 2008

8,20 – 20,00

SPORTOVNÍ UTKÁNÍ  ODBÍJENÉ, HÁZENÉ, KOŠÍKOVÉ a vystoupení MG přímo na náměstí Svobody a na dalších 5 místech města Brna

13,00

BRNO BRASS INSTRUMENTS

14,50

Český rozhlas-cesty s P.Kudrnou

16,00

Petr MUK

17,25

ŠKWOR

19,05

TERNE ČHAVE

20,25

The QUEEN mania – P.P.Pačut

21,15

FEMME FATALE

Pátek  20. 6. 2008

DEN S BLESKEM soutěže a mnoho DVD

8,20 – 20,00

SPORTOVNÍ UTKÁNÍ  ODBÍJENÉ, HÁZENÉ, KOŠÍKOVÉ a vystoupení MG přímo na náměstí Svobody a na dalších 5 místech města Brna

13,00

GATE CRASHER

14,00

REVELATION

15,45

DORO & WARLOCK  revival

17,15

Vilém ČOK

18,45

Pavel DOBEŠ

19,30

Jana KRATOCHVÍLOVÁ

21,00

Petr BENDE

Sobota  21. 6. 2008

DEN RÁDIA KISS HÁDY soutěže, spousta zábavy a pohybu

8,20 – 20,00

SPORTOVNÍ UTKÁNÍ  ODBÍJENÉ, HÁZENÉ, KOŠÍKOVÉ a vystoupení MG přímo na náměstí Svobody a na dalších 5 místech města Brna

11,00

JUNIOR  BAND  ZUŠ Pohořelice

13,00

MISTŘÍŇANKA

14,30

běh či  procházka VEŘEJNOSTI  ZA POZNÁNÍM centra města Brna

15,00

VINDEX – rock host SVK

16,30

LUMPY GRAVY

18,40

O5 & Radeček

20,15

STRÁŽNIČAN cimbálová muzika

21,15

CAMARA show afrických bubnů

 

NEDĚLE  22. 6. 2008

9,00-16,00

- Finálová utkání všech míčových sportů na centrálním kurtu na náměstí Svobody

- finálové sestavy moderní gymnastiky

- bezprostředně po ukončení každého finále vyhlášení a dekorování medailistů

 

PROGRAM ONE WORLD - DARUJ HRAČKU - GALERIE VAŇKOVKA  2008

 

PROGRAM ONE WORLD - DARUJ HRAČKU - GALERIE VAŇKOVKA  2008

ČAS

PROGRAM

DÉLKA

7,00

9,00

PŘÍPRAVA    PLOCHY

 

11,00

11,10

ZAČÍNÁME - Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

10

11,10

11,25

Skupina nevidomých zpěváků

15

11,25

11,30

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

 5

11,30

11,50

Michael JACKSON live show

20

11,50

12,00

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

10

12,00

12,20

Skupina nevidomých zpěváků

20

12,20

12,25

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

 5

12,25

12,45

Michael JACKSON live show

20

12,45

12,55

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

10

12,55

13,00

ROCK´N´ROLL – TJ Sokol KP Brno

5

13,00

13,05

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

 5

13,05

13,25

Skupina nevidomých zpěváků

20

13,25

13,30

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

 5

13,30

13,35

MAGIC FREE GROUP

5

13,35

13,40

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

 5

13,40

14,00

Skupina nevidomých zpěváků

20

14,00

14,10

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

10

14,10

14,15

MAGIC FREE GROUP

5

14,15

14,25

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

10

14,25

14,45

Skupina nevidomých zpěváků

20

14,45

14,55

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

10

14,55

15,00

ROCK´N´ROLL – TJ Sokol KP Brno

5

15,00

15,05

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

 5

15,05

15,20

Skupina nevidomých zpěváků

15

15,20

15,25

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

 5

15,25

15,30

MAGIC FREE GROUP

5

15,30

15,35

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

 5

15,35

15,50

Skupina nevidomých zpěváků

15

15,50

16,00

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

10

16,00

16,15

Láďa KERNDL

15

16,15

16,30

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

15

16,30

16,45

Láďa KERNDL

15

16,45

16,55

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

10

16,55

17,10

Láďa KERNDL

15

17,10

17,20

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

10

17,20

17,25

ROCK´N´ROLL – TJ Sokol KP Brno

5

17,25

17,35

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

10

17,35

17,55

Heidi JANKŮ

20

17,55

18,00

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

5

18,00

18,30

Mikuláš + andělé

30

18,30

18,35

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

 5

18,35

18,55

Heidi JANKŮ

20

18,55

19,10

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

15

19,10

19,30

Skupina nevidomých zpěváků

20

19,30

19,40

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

10

19,40

20,00

Skupina nevidomých zpěváků

20

 

PROGRAM  ONE WORLD-JEDEN SVĚT BRNO 2009

 

datum

čas

program

 

13,50-14,20

Moravské  lidové Jiří Helán

lidovky naší Moravy

14,20-14,30

mluvené slovo – prezentace problematiky ZP lidí

 

14,30-15,05

Moravské  lidové Jiří Helán

lidovky naší Moravy

15,05-15,15

mluvené slovo – prezentace problematiky ZP lidí

 

15,15-15,45

QUEENMANIA - FREDIE MERCURY

Peter Paul Pačut a dokonalý revival

15,45-16,05

sportovní program

 

16,05-16,35

QUEENMANIA - FREDIE MERCURY

Peter Paul Pačut a dokonalý revival

16,35-16,40

mluvené slovo – problematika ZP / sport

 

16,40-17,00

sportovní program

 

17,00-17,20

Vladimír HRON

hvězdy na Svoboďáku

17,20-17,30

zahájení představiteli města města Brna

 

17,30-18,20

ZEMANOVO DŘEVĚNÉ DIVADLO–Z. Zemanová

zpívejme všichni

10. 10.

10,30-12,50

sportovní program

 

13,00-13,35

ŠANY & Luboš JABŮREK

folk

13,35-13,45

mluvené slovo – problematika ZP / sport

 

13,45-14,15

sportovní program

 

14,15-14,50

ŠANY & Luboš JABŮREK

folk

14,50-15,00

mluvené slovo – problematika ZP / sport

 

15,00-15,30

sportovní program

 

15,30-16,05

ŠANY & Luboš JABŮREK

folk

16,05-16,15

mluvené slovo – problematika ZP / sport

 

16,15-16,50

sportovní program

 

16,50-17,20

HEIDI Janků

…když se načančám…

17,20-17,30

mluvené slovo – problematika ZP / sport

 

17,30-18,00

sportovní program

 

18,00-18,30

HEIDI Janků

…když se načančám…

11.10.

10,30-12,50

sportovní program

 

12,50-13,00

mluvené slovo – prezentace problematiky ZP lidí

 

13,00-13,35

Noemi8

folk

13,35-13,45

mluvené slovo – problematika ZP / sport

 

13,45-14,15

sportovní program

 

14,15-14,50

Noemi8

folk

14,50-15,00

mluvené slovo – problematika ZP / sport

 

15,00-15,30

sportovní program

 

15,30-16,05

Noemi8

folk

16,05-16,15

mluvené slovo – problematika ZP / sport

 

16,15-16,50

sportovní program

 

16,50-17,20

CICVÁREK Ivo

folk

17,30-18,00

sportovní program

 

18,00-18,30

CICVÁREK Ivo

folk

12.10.

09,00-14,05

sportovní program – školní den

 

14,15-14,45

Honza HLAVÁČEK

Ajnštajn přes brněnské hatec

14,45-15,15

sportovní program

 

15,15-15,20

mluvené slovo – problematika ZP / sport

 

15,20-15,50

DUFKOVÁ Iveta

opereta-muzikál z Divadla Karlín

15,50-15,55

mluvené slovo – problematika ZP / sport

 

15,55-16,20

Honza HLAVÁČEK

Ajnštajn přes brněnské hatec

16,20-16,30

mluvené slovo – problematika ZP / sport

 

16,30-17,00

DUFKOVÁ Iveta

opereta-muzikál z Divadla Karlín

 

DARUJ HRAČKU S ČRo – GALERIE VAŇKOVA BRNO 2009

 

7,00

9,00

PŘÍPRAVA    PLOCHY , zvuku, scény

 

 

10,00

10,05

ZAČÍNÁME - Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

5

 

10,05

10,30

NOEMI 8 – MODRÉ OKO - Martin Wicherek

25

 

10,30

10,35

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

 5

 

10,35

10,55

Skupina  nevidomých   zpěváků

20

 

10,55

11,00

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

5

 

11,00

11,15

NOEMI 8 – MODRÉ OKO - Martin Wicherek

15

 

11,15

11,20

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

 5

 

11,20

11,35

Skupina  nevidomých   zpěváků

15

 

11,35

11,40

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

5

 

11,40

12,00

Honza  HLAVÁČEK – ajnštajn  přes  brněnské  hantec

20

 

12,00

12,05

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

 5

 

12,05

12,15

LA  QUADRILLA – tanec – irský step, flamenco, western, skotský

10

 

12,15

12,20

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

 5

 

12,20

12,45

Honza  HLAVÁČEK – ajnštajn  přes  brněnské  hantec

25

 

12,45

12,50

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

 5

 

12,50

13,00

LA  QUADRILLA – tanec – irský step, flamenco, western, skotský

10

 

13,00

13,05

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

5

 

13,05

13,25

Skupina  nevidomých   zpěváků

20

 

13,25

13,30

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

5

 

13,30

13,40

LA  QUADRILLA – tanec – irský step, flamenco, western, skotský

10

 

13,40

13,45

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

5

 

13,45

14,10

Ivo  CICVÁREK

25

 

14,10

14,15

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

 5

 

14,15

14,25

LA  QUADRILLA – tanec – irský step, flamenco, western, skotský

10

 

14,25

14,30

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

 5

 

14,30

14,55

Ivo  CICVÁREK

25

 

14,55

15,00

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

 5

 

15,00

15,05

MAGIC   FREE   GROUP – mistr světa 2009

 5

 

15,05

15,15

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

10

 

15,15

15,35

NOEMI8 – MODRÉ OKO - Martin Wicherek

20

 

15,35

15,45

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

10

 

15,45

15,50

MAGIC   FREE   GROUP – mistr světa 2009

 5

 

15,50

16,00

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

10

 

16,00

16,30

Slávek   JANOUŠEK

30

 

16,30

16,40

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

10

 

16,40

16,45

MAGIC   FREE   GROUP – mistr světa 2009

5

 

16,45

16,55

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

10

 

16,55

17,25

Slávek   JANOUŠEK

30

 

17,25

17,35

Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

10

 

17,35

17,40

MAGIC   FREE   GROUP – čerti a andílci

 5

 

17,45

18,15

Mikuláš + andělé

30

 

18,15

18,45

NOEMI8 – MODRÉ  OKO - Martin  Wicherek

30

 

18,45

18,55

ZAVĚR - Daruj hračku s Českým rozhlasem              moderátor

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Držitel hlavní celosvětové ceny

„THE OTHERS CHAMPIONS“

Internation Giorgio Bincho Awards

 

 

sobota  - 4. září 2010

 

TANGO  BRNO

pronikněte do tajemství futsalového tréninku

 

ODPOLEDNE S

 

IN-LINE  školou bruslení

- půjčovna bruslí ZDARMA

 

Skupinou Li & Ve

a evergreeny, které tolik milujete

 

neděle  - 5. září 2010

 

DEN  s HÁZENOU  -  TATRAN BOHUNICE

tajemství tréninku, přátelská utkání a soutěže pro malé i velké

 

IN-LINE  školou bruslení

- půjčovna bruslí ZDARMA

 

Skupinou HEJKALOVÉ

a evergreeny, trampské, folk a country hudby

 

pondělí  - 6. září  2010

 

DEN s  HOKEJBALEM  -  BULDOCI  BRNO

tajemství tréninku, přátelská utkání a soutěže pro malé i velké

 

s  HOKEJEM – KOMETA BRNO

jak dopadnou souboje hokejistů a hokejbalistů

 

se  ŠKOLAMI

 

IN-LINE  školou bruslení

 - půjčovna bruslí ZDARMA

 

Skupinou KULTURNÍ ÚDERKA – od 16 hodin

a jejím podmanivým hlasem, zvukem a kouzelnými melodiemi

 

úterý 7. září 2010

 

DEN

s  HOKEJBALEM  -  BULDOCI  BRNO

tajemství tréninku, přátelská utkání a soutěže pro malé i velké

 

s  HOKEJEM – KOMETA BRNO

jak dopadnou souboje hokejistů a hokejbalistů

 

se  ŠKOLAMI

 

IN-LINE  školou bruslení

- půjčovna bruslí ZDARMA

 

Skupinou BEE GEES REVIVAL – od 14 hodin

a evergreeny slavné taneční skupiny

 

Za podpory Statutárního města Brna, ve spolupráci s ÚMČ Brno-střed a pod laskavou záštitou primátora Města Brno  projekt organizují zdravotně znevýhodnění manažeři ze svých vozíků. Proč? Protože bariéra není schod, ale nedostat šanci

Držitel hlavní celosvětové ceny „THE OTHERS CHAMPIONS“ Internation Giorgio Bincho Awards

 

 

 

 

 

PROGRAM ONE WORLD TOUR - JEDEN SVĚT CHRUDIM 2010

Čtvrtek 9.9. – Resselovo náměstí

8,40

HÁZENÁ TJ SOKOL CHRUDIM + hrajte si s námi

Ukázkový trénink a zapojení škol do činnosti na ploše

9,45

IN-LINE,  SKÁKACÍ BOTY / VEZMI MÍČ A HREJ

instruktor a minikurz bruslení  pro žáky škol

10,05

STOKER ONE MAN BAND

Hudební vystoupení

10,30

ERA PACK Chrudim  - jak se to dělá

ukázková tréninková jednotka

11,35

HÁZENÁ TJ SOKOL CHRUDIM

Ukázkový trénink, zapojení škol do činnosti na ploše

12,35

STOKER ONE MAN BAND

Hudební vystoupení

13,05

IN-LINE a SKÁKACÍ BOTY

Instruktor bruslení, ukázka skákacích bot

13,15

IN-LINE  BRUSLENÍ  /  VEZMI MÍČ A HREJ

minikurz bruslení pro žáky škol a hry s míčem

14,00

HÁZENÁ TJ SOKOL CHRUDIM

ukázková tréninková jednotka/utkání

14,50

MATT DIESEL

Hudební vystoupení

15,20

IN-LINE – KURZ A PŮJČOVNA ZDARMA

minikurz bruslení, stačí přijít, vybavení dostanete

15,50

MATT DIESEL

Hudební vystoupení

16,20

HÁZENÁ TJ SOKOL CHRUDIM - DEJ  GÓL  A  VYHRAJ

ukázková tréninková jednotka a soutěže diváků

17,00

STOKER ONE MAN BAND

Hudební vystoupení

17,25

ERA PACK CHRUDIM – jak to dělají šampióni

Soutěže o ceny

18,30

STOKER ONE MAN BAND

Hudební vystoupení

Pátek 10.9. – Resselovo náměstí

8,40

HÁZENÁ TJ SOKOL CHRUDIM

ukázková tréninková jednotka / utkání

9,35

VEZMI MÍČ A HREJ

Zapojení škol do hry, miniturnaj škol

10,35

IN-LINE BRUSLENÍ a SKÁKACÍ  BOTY

ukázka in-line a skákacích bot

10,50

STOKER ONE MAN BAND

Hudební vystoupení

11,30

IN-LINE  BRUSLENÍ  /  VEZMI MÍČ A HREJ

minikurz bruslení pro žáky škol a hry s míčem - házená

12,35

STOKER ONE MAN BAND

Hudební vystoupení

13,05

IN-LINE BRUSLENÍ a SKÁKACÍ  BOTY

instruktor, ukázka skákacích bot

13,15

IN-LINE  /  VEZMI MÍČ A HREJ

minikurz bruslení pro žáky škol a hry s míčem - házená

14,20

HÁZENÁ TJ SOKOL CHRUDIM

ukázková tréninková jednotka / utkání

14,50

RED GUITARS   

Hudební vystoupení

15,30

IN-LINE – KURZ A PŮJČOVNA ZDARMA

minikurz bruslení, stačí přijít, vybavení dostanete

16,00

RED GUITARS   

Hudební vystoupení

16,35

HÁZENÁ CHRUDIM – EXHIBIČNÍ   UTKÁNÍ

 

17,20

DUKLA   VOZOVNA

Hudební vystoupení

17,55

IN-LINE DISCO – minikurz a půjčovna ZDARMA

minkurz in-line bruslení a diskotéka pro pokročilé

18,30

DUKLA   VOZOVNA

Hudební vystoupení

Za podpory Města Chrudim a ve spolupráci s Městskou besedou projekt organizují zdravotně znevýhodnění manažeři ze svých vozíků. Proč? Protože bariéra není schod, ale nedostat šanci !

                       

 

 

DARUJ  HRAČKU  S  ČESKÝM  ROZHLASEM

 

11,05

MAGIC   FREE   GROUP, taneční skupina 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11,20

GALÁNI, moravské, vánoční

11,40

KLAUNI – Dětský domov Bojkovice

11,50

GALÁNI, moravské, vánoční

12,10

MAGIC   FREE   GROUP, taneční skupina 

12,25

GALÁNI, moravské, vánoční

12,50

KLAUNI – Dětský domov Bojkovice

13,05

GALÁNI, moravské, vánoční

13,35

ZPÍVEJTE  S  NÁMI – Dětský domov Jemnice

13,55

GALÁNI, moravské, vánoční

14,20

KLAUNI – Dětský domov Bojkovice

14,35

GALÁNI, moravské, vánoční

15,05

AEROBIC  – Dětský domov Jemnice

15,20

KAMÉLIE

15,45

HIP - HOP  – Dětský domov Jemnice

16,00

KAMÉLIE

16,30

ZPÍVEJTE  S  NÁMI – Dětský domov Jemnice

16,50

KAMÉLIE

17,15

AEROBIC  – Dětský domov Jemnice

17,30

Mikuláš,  andělé,  ČERTI

 

 

HANDICAP může znamenat hůře se hýbat, neslyšet, nevidět, narodit se s mentální poruchou, ale také nemít třeba rodiče a po Ježíškovi chtít každý rok jen ten jeden největší dárek - zdraví nebo rodinu - a  když to nejde? Tak alespoň ten jen a jen svůj dárek pod stromkem...

                           

GALAPROGRAM  PŘEDÁNÍ   DARUJ  HRAČKU  S  ČESKÁM  ROZHLASEM

17.12. 2010 kinosál KD Ostrov Havlíčkův Brod

13 – 15,30 hodin

 

 

 

 

13,00

DD Bojkovice

 

13,13

Světlana Nálepková

 

13,45

DD Dolní Lánov

 

13,55

přestávka

 

14,05

SK MG Jihlava – I

 

14,11

DD Humpolec

 

14,15

DD Hranice

 

14,21

DD Potštejn

 

14,25

DD Zábřeh

 

14,40

Vláďa  HRON

 

15,10

SK MG Jihlava - II

 

15,12

..možná přijde i Ježíšek !

 

 

DARUJ HRAČKU S ČESKÝM ROZHLASEM  společně realizují 

ZP manažeři TANGO a jejich partneři a Český rozhlas a jeho posluchači

program předání připravilo TANGO

Kontakt

Tango Havlíčkův Brod, v.o.s. Na Výšině 3241 Havlíčkův Brod 580 01 +420 777 795 860 klempir(@)clovickovani.cz