Daruj hračku

Tango Havlíčkův Brod, v.o.s.

realizuje svůj autorský projekt Daruj hračku od roku 1997. V letech 1997 a 1998 jsme jej realizovali s prvním soukromým celoplošným rádiem v České republice, Rádiem Alfa.

Od roku 1999 do roku 2014 byl projekt Daruj (Darujte) hračku ve prospěch dětí s různýmni handicapy realizován ve spolupráci s Českým rozhlasem.   Hlavní stránka Daruj hračku.

 

V roce 2017

byla určena 2.486 dětem a lidem s různými handicapy ze 74 DD, DOZP a dalších zařízení z celé České republiky.

 

Každé dítě si namaluje

v měsíci září svá 2 přání, která chce po Ježíškovi pod stromeček splnit.

 

Přání děti,

ale i jejich zájmy a handicapy co zvládnou a co nikoliv jsou vloženy do   DATABÁZE DĚTÍ A JEJICH PŘÁNÍ (klik pro výběr/přehled).   Zde si dárce - "Ježíšek" vybere to "své" dítě, klienta, kterému se rozhodl splnit jeho přání. To zajistí a odešle na některé z našich výběrních míst.

 

Na Štědrý večer

pak takový dárce - "Ježíšek" či firma najdou pod stromečkem o jeden dárek navíc - o vědomí, že někde (a posluchač vždy bude vědět kde) v republice právě běhá či výská radostí kluk či holka, kterému se splnilo jeho vánoční přání, které bude mít jen a jen pro sebe.

 

HANDICAP

může znamenat hůře se hýbat, neslyšet, nevidět, narodit se s mentální poruchou, ale také nemít třeba rodiče a po Ježíškovi chtít každý rok jen ten jeden největší dárek - zdraví nebo rodinu - a  když to nejde? Tak alespoň ten jen a jen svůj dárek pod stromečkem....

   ČLOVĚK SÁM BY NEBYL NIC - DĚKUJEME
  
   
 
     
  

 

Kontakt

Tango Havlíčkův Brod, v.o.s. Na Výšině 3241 Havlíčkův Brod 580 01 +420 777 795 860 klempir(@)clovickovani.cz